Synchronizační workshop Teal Swan

Datum: 8.10.2017

Čas: 10:00 - 17:30

Místo konání: Palác Lucerna, Praha

Pozvánka Teal na Synchronizační workshop

Synchronizační workshop Teal Swan je příležitostí pro zodpovězení vašich životních otázek, ale i kolektivní léčení celé skupiny. Získejte vhled do možných řešení zdravotních, vztahových či finančních problémů.

Hlavním cílem Teal Swan je inspirovat lidi k autenticitě. Pomáhá lidem, aby si dovolili projevovat emoce, které byly kvůli rodině či společnosti neakceptovatelné a potlačované. Ukazuje také, jak se tyto skryté emoce a vlastnosti zrcadlí v negativních vzorcích chování, které se pak opakovaně projevují v nevítaných životních situacích.

Získat vstupenku

Přidejte se na naší událost na facebooku

Přijímání a naprosté bezpečí

Workshop Teal Swan je místem bezpečí, kde je každý pocit člověka respektován a kde žádná otázka není nepodstatná. Teal se dokáže nacítit na vaší vibraci a pomůže vám odhalit potencionální bloky.

Úžasné vědomosti

Všechny otázky zodpovězené na pódiu jsou vždy aplikovatelné na kolektivní vibraci návštěvníků. Získáte tak praktické vědomosti pro vaše životní otázky s konkrétním způsobem řešení.

Vibrující komunita

Již 4. rok za sebou budete moci poznat, jaké to je být na místě, kde lidé sdílejí podobné hodnoty a pohled na svět. Kde se lidé podporují, nesoudí a poznávají přátelé na celý život.

Jak workshop probíhá?

Nejzákladnějším zákonem Vesmíru, ve kterém žijeme, je Zákon přitažlivosti. Ve zkratce: Zákon přitažlivosti je pozorovatelný zákon, který způsobuje, že vibrace nějakého člověka je fyzicky zrcadlena do jeho reality. V realitě, která je založená na Zákoně přitažlivosti, mohou dva nebo více lidí sdílet zkušenost jenom pokud mají vibraci vzájemně podobnou.

Synchronizační workshop využívá výhody plynoucí ze Zákona přitažlivosti. Když jsou lidi schopní shromáždit se v jedné místnosti, znamená to, že mají podobné problémy nebo tužby. Jinými slovy, ti co navštíví konkrétní synchronizační workshop, mají podobnou vibraci. Teal Swan, přednášející na těchto workshopech, je schopna vizuálně pozorovat vibrace.

Když má někdo v publiku otázku, jejíž odpověď posune celou skupinu, on nebo ona „zasvítí“ a bude pozván na pódium. Teal s člověkem na pódiu pracuje na jeho konkrétním problému s tím, že odpověď a uzdravující proces se bude týkat jak konkrétní osoby, tak celé skupiny i lidí, které sledují workshop online.

Během workshopu je možné pozorovat rostoucí vibraci celé skupiny. Tyto workshopy jsou jako skupinová terapie, která je vedena pokládáním otázek a odpověďmi na ně.

Získat vstupenku

Přidejte se na naší událost na facebooku.

Co vám workshop přinese

Totální transformace

 • Budete celý den vystaveni vysokým vibracím, což spouští okamžité kvantové vibrační skoky ve vašem vědomí.
 • Uzdravujete si svoje vztahy k vašemu fyzickému zdraví, partnerským a rodinným vztahům a také k penězům a hojnosti jednou a provždy.
 • Díky tomu se můžete posunout na hlubší a svobodnější úroveň prožívání štestí a toho, co opravdu chcete ve svém životě.

Milující komunita

 • Celý workshop je postaven na synchronicitě toho, že přitáhne lidi, kteří k sobě ladí.
 • Připravili jsme několik doprovodných akcí, kde se budete moci setkat a více poznat.
 • Využijte na seznámení obědovou pauzu s veganským a RAW jídlem přímo v sále.
 • Nemůžeme vám to slíbit, ale možná na workshopu potkáte i svého budoucího životního partnera nebo partnerku!

Hluboké léčení

 • Teal jako intuitivní léčitelka s extra senzorickými schopnostmi do vás vidí a dokáže vám tak pomoci uvolnit negativní emoce a omezující přesvědčení.
 • Při uzdravování konečně dáváte pozornost svým neprocítěným pocitům. Učíte se ptát se sami sebe: “Co mohu udělat, abych se mohl/a cítit lépe.
 • Zažijete bezpodmínečnou pozornost, přijetí a lásku od Teal a pocítíte, že stejně tak můžete věnovat pozornost, přijetí i lásku sami sobě i ostatním ve svých vztazích a tak sebe i ostatní léčit.
 • Ukončíte tak válku mezi různými částmi vaší osobnosti, které spolu dosud bojovali, sblížit je a vydáte se na cestu ke svobodě, radosti a osvícení.

Fascinující vědomosti

 • Uvědomíte si  a přijmete části sebe, které v sobě již dávno máte.
 • Dostanete návody na zlepšení zdraví, vztahů a financí.
 • Z workshopu odejdete s novým rozšířeným poznáním sebe sama.
 • Máte možnost zeptat se intuitivní léčitelky a extra sensorické duchovní katalyzátorky na cokoliv, co vás trápí nebo zajímá.
 • Automaticky dojte k rozšířění vašeho vědomí a zvýšení vašich vibrací.

Získat vstupenku

Přidejte se na naší událost na facebooku.

O Teal Swan

Umožněte si cítit vše, co cítíte, potlačováním emocí vzniká nejvíce utrpení.
Teal Swan

Hlavním cílem Teal Swan je inspirovat lidi k autenticitě. Pomáhá lidem, aby si dovolili projevovat emoce, které byly kvůli rodině či společnosti neakceptovatelné a potlačované. Ukazuje také, jak se tyto skryté emoce a vlastnosti zrcadlí v negativních vzorcích chování, které se pak opakovaně projevují v nevítaných životních situacích.

Zaměřuje se na metody a postupy, které lidem znovu ukáží cestu, jak své emoce přijmout a získat vědomou kontrolu nad svým životem. A to bez dalšícho strachu, potlačování či vyhýbání se projevu těchto emocí. Inspiruje lidi k lepšímu sebe-poznání, sebe-projevování, rovnováze a plnohodnotnému životu ve vztazích, financích i hojnosti.

Teal Swan se narodila v roce 1984 v Santa Fe (Nové Mexiko). Již během prvních let jejího života bylo jasné, že na Zemi přišla s aktivovanými mimosmyslovými schopnostmi jako: jasnovidění, jasnocítění, jasnoslyšení. Uměla manipulovat s elektromagnetickými poli a dokázala komunikovat s myšlenkovými formami. Narozdíl od jiných dětí se u ní s věkem tyto schopnosti neztrácely.

Její rodiče se živili jako průvodci v divočině (Wilderness Rangers). Získali práci v národním parku Wasatch-Cache v Utahu. V té době si bohužel vůbec neuvědomovali, do jak nábožensky vypjatého prostředí se přestěhovali. Zvěst o schopnostech malé Teal se velice rychle rozšířila a její rodiče upadli v nemilost v rámci místní komunity. Někteří se jich dokonce báli. Teal byla kvůli svým schopnostem zavlečena do místní náboženské sekty. Rodiče neměli o ničem ani ponětí. Stalo se to díky rodinnému známému, ve kterého měli bezmeznou důvěru. V této sektě byla Teal 13 let rituálně mučena a zneužívána.

Když jí bylo 19 let, podařilo se jí utéci. Od té doby působí jako duchovní “katalyzátor”. Pomáhá druhým lidem rozvzpomenout si na energeticky propojenou JEDNOTU našeho vesmíru. Najít blaženost i ve zdánlivě naprosto extrémních podmínkách.

Získat vstupenku

Přidejte se na naší událost na facebooku.

 

Datum: 8.10.2017

Čas: 10:00 - 17:30

Místo konání: Palác Lucerna, Praha

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a překlady článků a videí. Děkuji.

Přispějte na překlady

Datum: 8.10.2017

Čas: 10:00 - 17:30

Místo konání: Palác Lucerna, Praha

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Váš dar celkem: 100Kč

Sdílet: