Synchronizační workshop Teal Swan

Datum: 8.10.2017

Čas: 10:00 - 17:30

Místo konání: Palác Lucerna, Praha

Synchronizační workshop Teal Swan je příležitostí pro zodpovězení vašich životních otázek, ale i kolektivní léčení celé skupiny. Získejte vhled do možných řešení zdravotních, vztahových či finančních problémů.

Porozumění

Workshop Teal Swan je místem bezpečí, kde je každý pocit člověka respektován a kde žádná otázka není nepodstatná. Teal se dokáže nacítit na vaší vibraci a pomůže vám odhalit potencionální bloky.

Vědomosti

Všechny otázky zodpovězené na pódiu jsou vždy aplikovatelné na kolektivní vibraci návštěvníků. Získáte tak praktické vědomosti pro vaše životní otázky s konkrétním způsobem řešení.

Komunita

Již 4. rok za sebou budete moci poznat, jaké to je být na místě, kde lidé sdílejí podobné hodnoty a pohled na svět. Kde se lidé podporují, nesoudí a poznávají přátelé na celý život.

Vstupenky

Již nyní si můžete zakoupit vstupenku platební kartou nebo bankovním převodem na stránkách Goout.cz.

O synchronizačním workshopu

Tyto synchronizační workshopy jsou více než jen příležitostí pro zodpovězení otázky. Je to kolektivní léčení celé skupiny. Během workshopu je možné pozorovat rostoucí vibraci celé skupiny. Tyto workshopy jsou jako skupinová terapie, která je vedena pokládáním otázek a odpověďmi na ně.

Je důležité si uvědomit, že když budete sedět v publiku a myslet si, že tato otázka se ke mě „nevztahuje“, ve skutečnosti je to právě naopak. Kdyby se vás netýkala, nebyla by ve vaší realitě probíraná. Proto je dobré na začátku zvážit každou otázku, kterou položíte během workshopu, a pokusit se zjistit jakým způsobem se vztahuje na váš život.

 

Datum: 8.10.2017

Čas: 10:00 - 17:30

Místo konání: Palác Lucerna, Praha

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a překlady článků a videí. Děkuji.

Přispějte na překlady

Datum: 8.10.2017

Čas: 10:00 - 17:30

Místo konání: Palác Lucerna, Praha

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Váš dar celkem: 100Kč

Sdílet: