Teal Swan – Cvičení na sebeuvědomění

Jestli se vám líbí překlady, ZDE můžete poslat příspěvek a podpořit tak překladatele a chod stránek. Děkuji

Téměř v každém svém videu, které týdně natáčím, se zaměřuji na jedno téma, do kterého se co nejvíce ponořím, abych o něm zvýšila povědomí. Dnes ale udělám něco jiného. Je prokázané, že když někdo mluví, když se učí poslechově, zapamatuje si jen malé procento informací. Když k tomu přidáte zrak, zapamatuje si více. Každý následující smysl, který přidáte, zvyšuje schopnost si zapamatovat informace nebo se něco naučit. S tímto na mysli vám povím, že než abych vás dnes něco učila skrze svůj hlas a vizuální obrazy, budu vás učit skrze prožitkové cvičení. Zde je tedy cvičení, které budete dělat.

Chci, abyste zamířili do města nebo na nějaké přelidněné místo, a 10 minut chodili pomalu nebo si sednuli někde, kde vás lidé budou míjet. Budete dělat tohle: Nejprve se budete zaměřovat na každého míjejícího člověka. Jak vás budou lidé míjet, myslete na něco, co vidíte, co se vám na nich nelíbí nebo co na nich nesnášíte. Konkrétně si v duchu říkejte: „Nelíbí se mi na tobě ____“ Nastavte si čas na 10 minut a měřte si ho. Všímejte si, jak se v těle cítíte. Jaký máte ze sebe a světa pocit? Jak na vás lidé reagují? Pak si dáte 10 minutovou přestávku. Napijte se vody. Pak si nastavíte dalších 10 minut a budete se zaměřovat na míjející lidi, ale tentokrát si v duchu budete říkat něco, co se vám na těch lidech líbí. V duchu si říkejte: „Líbí se mi na tobě ____“

Všímejte si, jak se v těle cítíte. Jaký máte ze sebe a světa pocit? Jak na vás lidé reagují? Možná budete mít tendenci to dělat méně než 10 minut, ale věnovat tomu plných 10 minut a načasovat si to, je nezbytné, abyste pochopili plný dopad tohoto cvičení. To je tedy cvičení pro tento týden. To, co stojí mezi vámi a uvědoměním toho, co vám tohle cvičení ukazuje, protože já vám to neřeknu… zjistíte to sami… je provedení toho cvičení, což souvisí s vaší úrovní závazku ke svému vývoji/probuzení nebo jeho nedostatku. Přeji hezký týden.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a překlady článků a videí. Děkuji.

Přispějte na překlady

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Váš dar celkem: 100Kč

Sdílet:

Komentář

There is no comment on this post. Be the first one.

Zanechat komentář