Teal Swan – Jak si přitáhnout partnerský vztah?

Přepis videa:

Blake: Jak si přitáhnout partnera, který v tobě probouzí to nejlepší, který podporuje tvou kreativní stránku…

Teal: To spolu nesouvisí… Na co mám odpovědět?

Blake: Na to první. Pak se přesuneme k té kreativní stránce.

Teal: Dobře. První otázka je o tom, že nemám partnera.

Blake: Ano. Dlouho jsem neměl partnera, jak ho mám najít?

Teal: Proč ho chceš? To je zásadní otázka. Vážně chci vědět, proč ho chceš. Je třeba si to vyjasnit. Vědět proč je jeden z nejlepších způsobů, jak si do života něco přitáhnout. Když si napíšeš, co chceš, a proč to chceš, nejen to tvou touhu vybrousí, ale také tě přitáhne do vibrační blízkosti tvé touhy. Vyjasni si nejen jeden, ale mnoho důvodů, proč chceš partnerský vztah.

Kromě toho v duchovní komunitě je obecně spousta lidí, kteří byli velmi zranění nedostatkem blízkého spojení se svými rodiči. To je nasměrovalo k duchovnu. Můžeme říct, že spiritualita je místo, kde se schází lidé, kterým ostatní nenaplnili jejich potřeby, tak se je snaží naplnit u vesmíru, nebo můžeme říct, že jsme si ten konkrétní scénář vybrali, abychom si mohli zpětně uvědomit své věčné já a své napojení na vesmír. Záleží na tom, jak se na to podíváte. Já se dívám na obojí.

Jeden člověk, co tohle vysílání sleduje, se ptal otázku, proč v životě neměl žádný partnerský vztah, ani jeden… jeho primární záměr pro tento život bylo ztělesnit vibraci mnišství. Je to o tom, jak se napojím na vesmír, a ani nezvážím mít vztah nebo se napojit na jednotné projevení zdrojového vědomí. Je to zajímavý záměr pro tento život. Namísto toho, abych se naladila na zdrojovou energii skrze prožitek jednoty s druhou osobou, se to pokusím zažít jen skrze své vlastní napojení na zdroj. Doufám, že ten člověk ví, kým je.

Otázka zní, jak si přitáhnu někoho… Zaprvé – proč to chci. Zadruhé – dostaň se do postoje, že už to to máš. Chci, aby sis představil, jaký by to byl pocit mít to spojení. Máš teď v životě něco, co jen naznačuje, jaký by to byl pocit? Možná spojení se zvířetem, ani ne člověkem. Chci, aby sis denně… pokud si tohle vážně chceš manifestovat do života, musíš brát svou praxi vážně… Mohli bychom mluvit celý den… mohla bych mluvit o spiritualitě dalších 50 let, ale mluvit o spiritualitě ti nedá tvé duchovní uvědomění. Ty zkušenosti ti dají praktická uplatnění. Pokud si něco chceš manifestovat, musíš být ochoten do toho vložit čas.

Nezabere to moc času. Je to až směšné. Trvá kolem… řekla bych, že trvá kolem 16 sekund, někteří lidé jsou rychlejší, ale pro fyzického člověka obecně trvá 16 sekund se na něco dostatečně dlouho zaměřovat, že se to stane bodem přitažlivosti. To znamená, že to začne přitahovat podobné myšlenky. Pak trvá něco málo přes minutu… doslova něco málo přes minutu, než to zaměření vytvoří dostatečně velký bod přitažlivosti, že se v podstatě musí nějak ozrcadlit ve fyzické dimenzi. Chci, abys každý den jen pět minut… ani to nedělej déle, protože chci, aby tvé zaměření bylo kvalitní a jasné. Nastav si časovač a pět minut si představuj, jaký je to pocit mít vztah, který chceš.

Představuj si, že už ten vztah máš. Jaký je to pocit, kam bys chodil. Také lidem říkám, ať přidají obyčejné detaily, hloupé věci. Řekněme, že si představuješ, že jdeš na piknik. Udělej to uvěřitelné. Představ si, že racek se na něco vykadí. Tvá mysl si řekne: To se už podobá realitě. Budu tomu věřit a nebudu té vizualizaci odporovat. A pak si příliš brzy nevšímej okolí.

Když jsou lidé v procesu manifestování, často se zaměřují na to, co chtějí, a jakmile se těch 5 minut zaměřovat přestanou, začnou kolem sebe hledat důkazy, že to nevidí, a ihned se vrátí do uvědomění si nedostatku, což je navyklá vibrace, takže se stává silnějším bodem přitažlivosti. Pak říkají: Pro mě to nefunguje. Ani si nevšímej svého okolí. Jak skončíš s vizualizací, běž se rozptýlit něčím jiným. Věř mi, že se ti to v realitě manifestuje dostatečně hlasitě, že to nepřehlédneš. Nedívej se tedy kolem a nehledej to.

Blake: Možná tohle… Vypadá to, jako… já nebyl ve vztahu roky a pak to vypadalo, že jsem si vztah přitáhl dva dny poté, co jsem se postavil své matce a možná začal čistit některé základní problémy se svými primárními vztahy. Byl by to dobrý způsob, jak si přitáhnout vztah?

Teal: Ano, velmi dobrý. Ale to je pro lidi matoucí. Mohla bych vysvětlit různé způsoby…

Blake: Co si vyřešit problémy s bývalými partnery/partnerkami.

Teal: Nevyřešené problémy…

Blake: V podstatě se z těch vztahů něco naučíš a pak se posuneš k přitáhnutí takového vztahu, který chceš.

Teal: Měli bychom věnovat nějakou pozornost tomu, co máme na svých minulých vztazích nevyřešené. Když jsem si tuto otázku před lety poprvé položila, zjistila jsem, že nemám nic vyřešené. Neměla jsem v životě žádný vztah s vyřešenými problémy. To jsou pořádné kotvy. Nemůžete se přes tu vibraci dostat, když nemáte něco vyřešené, a tak se nemůžete posunout do budoucnosti.

Existuje spousta programů určené k tomu, aby vám pomohli získat to řešení, protože je to jako se osvobodit od něčeho, co vás uvěznilo. Musíme si položit otázku: Co považuji za nevyřešené? Musíme být ochotní dosáhnout toho vyřešení s tou věcí nebo osobou. Pokud není možné dosáhnout vyřešení s tou osobou nebo věcí, musíme se zeptat, a také na to získat pohled ostatních, jak můžeme získat vyřešení bez té osoby.

Zdroj: Dajw.cz

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a překlady článků a videí. Děkuji.

Přispějte na překlady

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Váš dar celkem: 100Kč

Sdílet: