Teal Swan – Je samota cestou k sebelásce?

Přepis videa:

Jsou situace, kdy samota je nejefektivnější cesta k cíli naprostého sebepřijetí a sebelásce? Je to potenciální cesta. Nikdy bych netvrdila, že samota je nejlepší způsob, jak se dostat do láskyplného vztahu. Pokud používáte vztahy k tomu, abyste se vyhýbali sami sobě, tak samota může rozhodně být odpovědí k tomu, abyste se dostali do vibračního stavu, kdy jste schopní milovat. Ale i samota může být únikem. Záleží to na tom, jaký jste člověk. Jste člověk, který používá vztahy, aby unikl před sebou, nebo používáte sebe, abyste unikl před druhými lidmi? Pokud používáte sebe k úniku před druhými, tak samota je to nejhorší, co můžete udělat.

Musíme si také uvědomit, že když si vybíráte samotu, vyhýbáte se zrcadlícímu hologramu, co se týče vztahů. To jediné, co vaši vibraci může zrcadlit, jsou události a fyzické předměty, ne lidé. Lidé budou vždy nejvíce zrcadlit váš vnitřní stav. To je ta výhoda mít spoustu vztahů. Několik vztahů po sobě.  Každý váš další vztah vám ukazuje váš další aspekt, a když se s ním sladíte, jste připravenější na další fázi ve vztazích.

Lidé, kteří prochází vztahy a ušpiní si ve vztazích ruce, jsou obvykle lidé, kteří jsou nejvyspělejší, pokud jde o lásku… jsou nejpřipravenější na to, co je to, co chcete… což je vztah se spřízněnou duší. Zamysleme se nad tímto. Pokud jsou vztahy oheň, který zpracovává kov do něčeho krásného, a řekněme, že to něco krásného na druhém konci je někdo, kdo je naprostým ztělesněním božství, tak pochopitelně, když vstupujeme opakovaně do vztahů… pokud to neděláme, abychom před sebou unikli… tak umožňujeme tomu ohni, aby nás přeměnil do toho ztělesnění, což duchovní bytosti nejvíce chtějí.

Chceme být ztělesněním svého duchovního já. Chtěli bychom být projevem svého vyššího já a žít tady na Zemi a mít úžasné vztahy. Toho nejlépe dosáhnete tak, že si ve vztazích ušpiníte ruce a zjistíte, co se vám zrcadlí.

Zdroj: Dajw.cz

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a překlady článků a videí. Děkuji.

Přispějte na překlady

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Váš dar celkem: 100Kč

Sdílet: