Teal Swan – Krysí klec

Na všech workshopech, které jsem měla v Evropě na podzim 2016 po zvolení Trumpa jako prezidenta USA, lidé říkali, jak vyděšeně a bezmocně se cítí. Jak jste si možná všimli, o volbách jsem nic nepsala. Částečně z toho důvodu, že jsem chtěla být duševně na určitém „místě“, než o této situaci něco napíšu. Nyní nadešel čas, abych promluvila. My Američané jsme si v listopadu 2016 museli vybrat mezi A) Více toho, co nenávidíme, ale co je nepříjemně známé a B) Radikální změnou ve prospěch nového, ať to stojí cokoliv.

Jak mnozí lidé potvrdí, nikdy jsem nesouhlasila s ostatními duchovními učiteli, kteří si mysleli, že Hillary Clintonová volby zvítězí kvůli nevyhnutelnosti růstu božského ženství ve společnosti. Bohužel díky tomu, že vím, jak funguje lidský stín, jsem ze začátku předvídala, že Trump zvítězí. Předpověděla jsem to, protože od chvíle, co se rozhodl na prezidenta kandidovat, byl svět doslova zahalen ve vibraci Trumpa a všichni duchovní průvodci a andělé ve skutečnosti Trumpa zastávali. Kdyby nevyhrál, znamenalo by to, že náš vesmír už nefunguje podle zákona přitažlivosti.

Nejprve jsem nemohla uvěřit svým očím. Byla jsem v šoku. Nefyzické bytosti jsou obecně více než liberální ve svých pohledech. Nedokázala jsem si představit, proč by tyto vysoce vibrační bytosti zastávaly takového člověka. Ale poté jsem pochopila proč. Všechny tyto bytosti zastávaly myšlenku „začít s čistým štítem“. Všechny ty bytosti zastávaly „kolektivní probuzení“. Ti z nás, kteří chápou probouzení, ví, co to znamená. Jako téměř každý člověk na Zemi ty bytosti také chtěly, aby současný vládní systém skončil. Také zastávaly autenticitu, nehledě na to, jak je ošklivá.

Ať už lidé fyzicky napsali jméno Trump na volební lístek nebo ne, hlasovali pro něj podvědomě skrze svou touhu po konci současného zkorumpovaného systému. Zamyslete se nad tím takto – kdykoliv musíte platit daně, kdykoliv jste museli jít do práce, kde jste jít nechtěli, kdykoliv jste ve světě sledovali korupci, kdykoliv jste se kvůli autoritě cítili omezení, kdykoliv jste chtěli být autentičtí, ale nemohli jste kvůli strachu z následků… v každé takové situaci jste toužili po tom se ze systému osvobodit. Kdykoliv jste měli pocit, že váš život je jako krysí klec, chtěli jste z té klece uniknout ven. Ale kvůli síle té krysí klece v podobě účtů na zaplacení, živení svých dětí, udržení si reputace, lidí, které jste nechtěli zklamat, jste zůstali uvnitř a zároveň toužili po svobodě. A tak vesmír vyslechl vaše volání po svobodě.

Když člověk touží po radikální restrukturalizaci, chce novou šanci. Chce začít znovu. Nechce pozměnění toho, co současně existuje. To, co se blíží, si můžete představit jako lesní požár, který očistí zemi, aby jeho místo mohlo zaujmout něco radikálně nového. Nemá význam vás posílat do stavu popírání tím, že vám slíbím jen dobré věci. Také vůbec nemá smysl vám říct, že sedět a vysílat lásku změní běh dějin.

Jsou chvíle, kdy pozitivní zaměřování je skvělý nástroj pro tvoření, a jsou chvíle, kdy to není nic víc než mechanismus popírání. Spád manifestace směřující k této drastické změně to udělal naprosto nevyhnutelné. Pokud k sobě budete skutečně upřímní, hluboko v srdci víte, kam tohle směřuje. Nepotřebujete, abych vám to řekla. Ale musíte vědět, že jakákoliv vaše část, která je připoutaná a lpí na současném systému, bude v bolestech, jakmile se současný systém zhroutí.

Povím vám, že to nejlepší, co můžete nyní udělat, je zamyslet se nad tím, po čem jste toužili, co se nachází „mimo vaši vlastní krysí klec“. A už to nadále neodkládejte. Běžte si za tím dříve, než se krysí klec kolem vás zhroutí. Nedávejte vesmíru záminku, aby ji pro vás zničil. Zamyslete se nad tím takto – pokud v životě nebudete mít žádnou krysí klec, vesmír nebude mít, co zničit, a nic, co by mohl spálit. Tohle říkám už nějakou dobu. Probuzení už pro nás na planetě Zemi není luxusem. Je nezbytností. Směřujeme k pročištění kolektivního lidského stínu. Všichni si ho uvědomíme, a tak mu budeme muset přímo čelit. To se už začíná dít v podobě rasových útoků, které po celé zemi probíhají. Tohle není nic nového. Jakýkoliv člověk, který není bílý, vám o tom řekne. Skrytě to probíhá neustále. Akorát nyní tomu bylo umožněno, aby se to vynořilo na povrch a všem na oči.

Většina lidí dojde k probuzení skrze utrpení. Podívejte se na vlastní život. Víte, že je to pro vás pravdivé. Většina lidí musí prožít zneužívání, nebo ztratit někoho, koho milují, nebo dostat rakovinu, nebo nabourat autem v rychlosti do stromu, aby se „probudili“. Tohle je také pravdivé pro kolektivní vědomí. Donald Trump není problémem. On je (a bude nadále) pouze odrazem lidského stínu. Skutečný stín, skutečný problém, jsou podmínky, které lidi zavedly do takového stavu, kdy se cítili tak bezmocně a zoufale ve své krysí kleci, že vůbec byli ochotní hlasovat pro Donalda Trumpa.

To, co nás v blízké budoucnosti čeká, bude opak láskyplné, 5D utopie, kterou většina vědomých lidí má pro tuto Zemi v mysli. Nicméně to, co nás čeká, bude přesně to, co „většinu“ probudí, aby z dlouhodobého hlediska bylo možné vybudovat tu láskyplnou, sjednocenou a vědomou novou Zemi z úrodné půdy, která vznikne v důsledku lesního požáru. Pokud jste už vědomí, nechte, ať se vaše krysí klec rozdrtí – nedržte se jí. Nesnažte se ji zachovat. Ani nevkládejte energii do odporování toho, co se stalo. Takto byste šli proti vesmíru. Namísto toho svou energii nasměřujte do vytvoření toho, čím si přejete nahradit starý systém. Veškerou svou energii investujte do toho, z čeho máte radost, a do míst, která vás volají. Převezměte zodpovědnost za svůj život tím, že budete věnovat pozornost vedení, které přijímáte přímo od své vlastní intuice. Řiďte se jí, kdykoliv vám říká, abyste udělali něco jinak, nebo šli někam jinam.

Nedělejte to pouze v zájmu bezpečí. Nedělejte to kvůli bolesti, které se chcete vyhnout. Udělejte to v zájmu naplňujícího života, který je svobodný. Tohle je přece to, co jste vždy chtěli. Pokud necháte své srdce, ať vás navádí, a necháte svou mysl sloužit vašemu srdci, bude vám dávat menší smysl bojovat proti plamenům.

Pokud chcete ostatním lidem láskyplně (ne zoufale) pomoct, tak jim pomozte si uvědomit jejich vlastní krysí klec, a jak se jí pustit. Nebudete schopní je přimět se probudit nebo je přimět opustit jejich krysí klec. Možná zjistíte, že určití lidé ve vašem životě jsou mřížemi vaší vlastní krysí klece. Osvoboďte se, aby vesmíru nezbylo nic, z čeho vás musí osvobodit. Z tohoto důvodu vás pobízím, abyste si položili otázku: Co ze všeho nejvíc chcete, a co vám v tom brání? To, co vám brání v čemkoliv, co chcete, je krysí klec vašeho života. Co je tedy vaše krycí klec?

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a překlady článků a videí. Děkuji.

Přispějte na překlady

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Váš dar celkem: 100Kč

Sdílet: