Teal Swan – Předpověď pro rok 2017

Vývoj bez změny je nemožný. V minulém článku s názvem „Krysí klec“ jsem vysvětlila, že pokaždé, když musíte sedět ve škole ve třídě a učit se věci, které vás vůbec nezajímají, kdykoliv musíte platit daně, kdykoliv musíte chodit do práce, do které chodit nechcete, kdykoliv jste sledovali korupci ve světě a nic jste s ní nemohli udělat, kdykoliv jste se kvůli autoritě cítili bezmocní vůči svému životu, kdykoliv jste chtěli být autentičtí, ale nemohli jste kvůli strachu z důsledků… v každé takové situaci jste toužili po tom být svobodní. Toužili jste po radikální změně. Jako spousta generací před vámi jste měli pocit, jakoby váš život byla krysí klec a chtěli jste z ní ven. Ale kvůli síle krysí klece… kvůli účtům na zaplacení, kvůli živení svých dětí, udržení si své reputace, kvůli tomu, abyste nezklamali druhé, jste v té kleci zůstali s touhou po svobodě.

Obyčejný člověk pouze věří ve svět fyzické akce. Pro tohoto člověka touha není nic víc než abstrakcí. Nechápe, že touha je palivo pro vesmírnou expanzi. Touha dláždí naši fyzickou realitu. Touha je spádem řeky, která nás unáší směrem k čemukoliv, co chceme. Touha je předchůdcem veškeré evoluce. Každá naše myšlenka, každé naše slovo a čin není nic víc než soulad nebo odpor vůči směru tohoto spádu. A ten vibrační spád se dostal do místa, kdy ho nelze zastavit. Spád kolektivní touhy pro radikální změnu nelze zastavit. Všichni podléháme proudu té řeky.

2016 byl rokem očisty. Představte si, že se chystáte ve svém životě udělat velkou změnu ve vztahu k tomu, kde žijete. Nejprve byste se museli zbavit svých připoutaností k místu, kde momentálně žijete. Zahrnovalo by to proces očisty, ve kterém byste se museli rozhodnout, co si chcete nechat, a co už vašemu růstu neprospívá.

V roce 2016 tento proces očisty probíhal na duševní, emoční a fyzické úrovni. Mnozí z nás jsme museli čelit naším nejhlubším dlouhodobým zraněním v důsledku našeho převládajícího tématu odporu. Mnozí z nás se stali svobodnějšími a mnozí z nás trpěli, jak se v tomto procesu očisty zbavovali svých připoutaností. Celou minulou noc jsem strávila mimo tělo, a konkrétně jsem se dívala na životní potenciály lidstva a Země pro následující rok. Nyní vám mohu říct, že tématem roku 2017 je: RADIKÁLNÍ ZMĚNA

Když lidé touží po radikální restrukturalizaci, chtějí novou šanci. Ne pozměnění toho, co současně existuje. To samé platí pro kolektivní touhu po radikální restrukturalizaci. Jako vesmírná časoprostorová realita, svět a lidský kolektiv se nacházíme v aktivním procesu té radikální restrukturalizace od roku 2011. Bude v různých fázích intenzity pokračovat po mnoho následujících let. Abych vám řekla upřímnou pravdu, vrchol tohoto procesu změn pro celý kolektiv je nyní ve vibrační shodě s rokem 2020. A stejně jako jakýkoliv proces, tento má několik fází. 2017 je plný přechodu. V tomto roku nás čeká velký pohyb. Tento rok není o nepatrných změnách. Je nabitý spádem akce.

Minulou noc jsem požádala, aby se mi ukázal obraz představující lidský kolektiv v roce 2017. Byl mi ukázán obraz muže ve věku kolem 30 let. Stál ve svém pěkně vybaveném bytě. Byl plný jeho věcí. Zíral na ně, jakoby se chtěl rozloučit. Posléze jakoby zareagoval na nějaký nepochopitelný instinkt a jen s oblečením, které měl na sobě, vyšel ze dveří, zamknul, sešel ze schodů a hodil klíče od svého bytu do koše na ulici. Ve stavu naprosté nepřipoutanosti, jakoby se už nikdy neplánoval vrátit, se vydal ulicí směrem do neznáma k obzoru. Jak se ode mě vzdaloval pryč, neměl v sobě nadšenou energii svobody. Měl energii někoho, kdo nemá co ztratit, jak jde do neznáma. Jakoby následky toho, že zůstane, převažovaly jakékoliv riziko, kterému může čelit, a tak šel do akce. Tento muž představuje naše lidské životy v roce 2017.

Lidé se bojí změny, zejména drastické změny, nehledě na to, do jaké patří země, kultury, rasy, náboženství nebo vyznání. Naučili jsme se, že v předvídatelném je bezpečí. Ale abych k vám byla upřímná, během kolektivní drastické změny (jako v tomto roce) není nic nebezpečnějšího než „zůstat“. Zůstat v dobře známém, pokračovat ve stejných věcech a odporovat změně pobízející vás dopředu je marné.

Tento rok bude nepředvídatelný, jakýkoliv odpor vůči spádu této změny zaručí, že jízda bude bouřlivá. A ať se vám to líbí, nebo ne, rok 2017 přinese zaručená překvapení do života všech lidí. Ekonomické potíže a násilné společenské nepokoje budou hrát velkou roli v této drastické změně. Předem vás upozorním, že drastická změna často vypadá jako chaos.

Tvoří se rozdělení mezi těmi, kteří se budou držet starého vědomí a struktur, které souvisí s tím vědomím, a těmi, kteří vkročí do nového vědomí, aby pro společnost postavili novou strukturu. Tento rok na celém světě uvidíte polarizaci a odpor. Mnohá společenství vytvořená mezi vládami a stejně tak opozice vyhlášená v roce 2017 stanoví osud lidstva pro nadcházející roky. Lidstvo bylo také po mnoho tisíc let silně zaměřeno na materiálno. To se v tomto roce 2017 pro mnoho lidí na této Zemi změní.

Nehledě na to, s jakým skutečným „jasnovidcem“ si promluvíte o roku 2017, uslyšíte to stejné… že 2017 je plný konfliktu. Nemohu vám lhát a tvrdit vám, že když se obecně podíváte na svět, budete se tento rok cítit dobře. Ale také uslyšíte, že vyhrocení kolektivního konfliktu je přesně to, co mnohé lidi pobídne se posunout dopředu a postoupit dál. Z vyššího pohledu je to „postup“ do nového stavu vědomí. Na duševní úrovni to znamená drastické změny ve vnímání, což následně kompletně změní vaše emocionální prožívání. Na fyzické úrovni je tento rok také plný změn, změn, změn. Nebuďte překvapeni, pokud tyto změny k vám přijdou zdánlivě z ničeho nic. Nebuďte překvapeni, pokud se fyzicky přestěhujete.

Vzhledem k tomu, že tohle je rok drastické změny, mám pro vás cílenou a podstatnou radu. Chci, abyste si spád tohoto velkého procesu změny představili jako řítící se nezastavitelný vlak, který je řízen kolektivní lidskou touhou po drastické změně. Řeknu vám, že to, kam ten vlak směřuje, je přesně místo, o které jste žádali. A řeknu vám, že tento vlak bere na palubu lidi pryč od nevyhnutelného kolapsu toho, co existuje.

Ale tento vlak nemá slitování pro ty, kteří budou stát na staničním nástupišti a balit si věci. Nemá slitování pro ty, kteří se objeví pozdě. Nemá slitování pro ty, kteří nejsou připravení. Jak přijede do stanice, nebude zastavovat. Mým doporučením je tedy, abyste začali utíkat už nyní. Začněte utíkat směrem, kterým ten vlak směřuje, abyste na něj mohli naskočit, jak uslyšíte jeho motory. Ve chvíli, kdy na něj naskočíte, buďte ochotní se odpoutat a zbavit se čehokoliv, co vás zpomaluje.

Od tohoto dne po celou dobu, kdy bude přechod vědomí naší rasy probíhat, kdykoliv ucítíte, že se blíží drastická změna, vyslechněte můj hlas, který na vás volá přes páru motorů. Slyšte, jak volám: „Naskočte na palubu“. Neváhejte… nechte se unést spádem. Vemte do náručí svůj strach jako plačící dítě a nastupte s ním do vlaku. Učiňte změnu. Neodporujte jí.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a překlady článků a videí. Děkuji.

Přispějte na překlady

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Váš dar celkem: 100Kč

Sdílet: